Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Numer alarmowy 112

Numer alarmowy 112
 

W dniach 29-31.10.2012r. w Przedszkolu Samorządowym nr 3 „Bajkowe Przedszkole” w Turku odbyła się wystawa prac nt. Numer alarmowy 112.

Prace w domu przygotowali Rodzice z dziećmi ze wszystkich grup. Liczyły się oryginalne pomysły w przedstawieniu numeru alarmowego 112, który znać powinien każdy człowiek, nawet najmłodszy przedszkolak.

reklama

Wystawa okazała się dużym sukcesem. Rodzice i dzieci zaangażowali się we wspólne przygotowanie prac, których było ponad 60. Na uwagę zasługuje fakt, że prace były nie tylko oryginalne, ale budziły podziw perfekcją wykonania.

Wszyscy Rodzice i dzieci otrzymali od Przedszkola pisemne podziękowania oraz upominki. Wystawę będzie można zobaczyć w Urzędzie Miasta Turek w dniach od 5.11 do 12.11.2012r.

Nauczycielki Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

z wczoraj
Magiczny Lechistan - nowa wystawa w Muzeum

Magiczny Lechistan - nowa wystawa w Muzeum

3 wrz.
Czerwone korale i konik na biegunach... w GOK...

Czerwone korale i konik na biegunach... w GOK...

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama