piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu
 

Dnia 8 listopada 2012 roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we współpracy z MDK w Turku zorganizowała jubileuszowy – XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego celem jest wprowadzenie zdrowotnych treści edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży oraz kształtowanie właściwych postaw zdrowotnych.

W Festiwalu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Każda grupa przedstawiła piosenki z autorskim tekstem poruszającym tematykę zdrowego stylu życia.

reklama

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku reprezentowała uczennica klasy 3d – Sylwia Foryńska, która zaśpiewała piosenkę pt. „Mamma mia – zdrowo żyj” do tekstu napisanego przez ucznia klasy 2d – Szymona Kowalskiego. Sylwia została przygotowana przez nauczycielkę muzyki – Ewę Giernalczyk i wyśpiewała I Nagrodę w kategorii gimnazjów.

Opracowanie: Ewa Giernalczyk

Podobne artykuły

Nowe nauczycielki mianowane

Nowe nauczycielki mianowane

30 sierp.
Oświatowe awanse dla nauczycieli z ZST, I LO...

Oświatowe awanse dla nauczycieli z ZST, I LO oraz SOSW

25 sierp.

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama