sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu
 

Dnia 8 listopada 2012 roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we współpracy z MDK w Turku zorganizowała jubileuszowy – XX Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego celem jest wprowadzenie zdrowotnych treści edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży oraz kształtowanie właściwych postaw zdrowotnych.

W Festiwalu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Każda grupa przedstawiła piosenki z autorskim tekstem poruszającym tematykę zdrowego stylu życia.

reklama

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku reprezentowała uczennica klasy 3d – Sylwia Foryńska, która zaśpiewała piosenkę pt. „Mamma mia – zdrowo żyj” do tekstu napisanego przez ucznia klasy 2d – Szymona Kowalskiego. Sylwia została przygotowana przez nauczycielkę muzyki – Ewę Giernalczyk i wyśpiewała I Nagrodę w kategorii gimnazjów.

Opracowanie: Ewa Giernalczyk

Podobne artykuły

"Widzieć Inaczej" z Robertem Janowskim. Scena to...

20-10-2020
Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

31-08-2020
Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama