środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Pokaż, że masz najładniejszy balkon!

Pokaż, że masz najładniejszy balkon! - Źródło: sxc.hu / Rachel Kirk
Źródło: sxc.hu / Rachel Kirk 

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia teoretycznie zmuszają nas do zintensyfikowanej pracy w kuchni, sprzątania i innych działań, ale przecież można połączyć przyjemne z pożytecznym. Osobom, które w szczególny sposób dbają o świąteczną oprawę swojego domostwa, szansę na wykazanie się i zdobycie nagród  daje Zarząd Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 7 oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza”.

Turkowianie przekonani o swym dobrym guście i wyczuciu dekoracyjnego smaku mogą śmiało stanąć w szranki konkursu na najładniej oświetlony balkon w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Niestety, w tej jakże przyjemnej i cieszącej oko rywalizacji mogą wziąć udział jedynie osoby, zamieszkałe na os. Wyzwolenia oraz przy ul. ks. Dominika Jędrzejewskiego. Zainteresowani taką formą zmagań powinni jak najszybciej zadzwonić pod nr tel. 63 280 35 41. Warto się pośpieszyć, gdyż termin przyjmowania zgłoszeń mija 28 grudnia. Balkony zostaną poddane ocenie w dniach 2 i 3 stycznia, a na zwycięzców czekają nagrody.

reklama

Jak wskazują Organizatorzy, konkurs ma na celu podniesienie estetyki osiedla w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Opracował:AW

Pokaż, że masz najładniejszy balkon!

Podobne artykuły

Pomóżmy Tajdze odzyskać zdrowie. Aleksandra...

Pomóżmy Tajdze odzyskać zdrowie. Aleksandra apeluje...

30-11-2020
Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w...

Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w Parafii...

20-06-2019
Wojewoda kolejny raz uchylił zezwolenie na...

Wojewoda kolejny raz uchylił zezwolenie na myjnię na...

27-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama