piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Bezpłatny angielski w bibliotece

Bezpłatny angielski w bibliotece - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl.

Kurs składa się z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmów, foto lekcji i ćwiczeń. Dzieci korzystają z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, aby dziecko uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. Interaktywne zajęcia to nie tylko nauka, ale też dobra zabawa. Dzieci przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów. Dzieki stworzonym sytuacjom komunikacyjnym, uczestnicy kursu mówią i myślą w języku angielskim. Dzięki temu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

reklama

Kurs składa się z sześciu bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „fotolekcja” oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych. Cały kurs zajmuje około dziewięciu miesięcy. Przez cały czas jego trwania dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki, a po jego zakończeniu każde dziecko otrzyma specjalny certyfikat.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”.

Biorąc pod uwagę względy organizacyjne bardzo prosimy osoby zainteresowane kursem o zgłoszenie chęci udziału (telefonicznie lub osobiście) do dnia 31.12.2012 r. Podczas zgłoszenia zostanie ustalony dzień i godzina lekcji.

reklama

Informacje na temat komputerowego kursu i zapisy:

Emilia Kaźmierczak
Czytelnia dla dzieci i młodzieży do lat 16 MiPBP
ul. Dworcowa 5, 62-700 Turek
czyt.dla.dzieci@mipbp.turek.net.pl
63 278 51 34 w.19

oraz

Cecylia Ciołek
Filia nr 2
ul. Spółdzielców 4, 62-700 Turek
filia2@mipbp.turek.net.pl
63 280 35 49

Podobne artykuły

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

05-09-2018
Władysławów: Radni zostali tatusiami. Były...

Władysławów: Radni zostali tatusiami. Były...

30-11-2016
Potrąciła chłopca na os. Wyzwolenia

Potrąciła chłopca na os. Wyzwolenia

29-08-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama