sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Strefa Rozwoju Kobiety na półmetku

Strefa Rozwoju Kobiety na półmetku
 

Spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety, prowadzone przez Joannę Pyster-Okupną osiągnęły właśnie półmetek. W grudniu ubiegłego roku, kobiety miały możliwość spotkania się mistrzynią piłki siatkowej, Kamilą Frątczak. Z kolei na początku stycznia panie poznały tajniki stylizacji sylwetki.

Przypomnijmy, że spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety trwają od września 2012 r. – Strefa powstała z myślą o kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty, a więc podejmowanie codziennych wyzwań związanych z pracą, budowanie szczerych relacji z ludźmi, dbanie o szacunek do siebie i innych, podnoszenie własnej wartości w swoich oczach - poczucie, że „dam sobie radę w każdej sytuacji” - informuje odpowiedzialna za inicjatywę Joanna Pyster-Okupna. Zakończenie pierwszej edycji spotkań nastąpi w czerwcu 2013 r. Więcej informacji o kolejnym bloku tematycznym znajdziecie na stronie Strefy.

reklama

Interesuje Was jak wyglądały dwa ostatnie spotkania w Strefie? Zapraszamy do przeczytania relacji napisanych przez uczestniczki spotkań.

Jak się ubrać żeby zawsze świetnie wyglądać?‹

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - głosi popularne powiedzenie, które zna każdy z nas. Ale czy zastanawialiśmy się nad tym, jaki wpływ ma nasz wygląd na nasze życie i samopoczucie?

W dniach 7-8 stycznia 2013 odbyło się kolejne spotkanie w Strefie Rozwoju Kobiety mające na celu pokazać i nauczyć jak dobierać strój do naszej sylwetki. Posiadanie wiedzy o tym, dlaczego pewne ubrania nam się podobają, w jakim kolorze i jak je nosimy, jest przydatne w relacjach z innymi, ale też ułatwia skuteczne zarządzanie własnym wizerunkiem.

reklama

Na styczniowym spotkaniu dowiedziałyśmy się m.in., że osoba o wydatnym biuście nie powinna zakładać falbanek przy dekolcie, natomiast kobieta o szczupłej budowie ramion jak najbardziej powinna zakładać ozdobne bluzki z falbankami, kokardami itp. Podobnie jest z szerokimi biodrami, których nie należy dodatkowo poszerzać spódnicami z kokardą w pasie. Stosowniejszym jest ubranie prostych spodni i tuniki, która zamaskuje nasze małe niedoskonałości.

Podstawową i ważną zasadą przy wyborze ubrań jest skutecznie ukryć to, co nam się nie podoba, a wyeksponować to z czego jesteśmy zadowolone.

Boni

Kobieta w świecie zawodowego sportu - sportowa historia Kamili Frątczak

W miniony poniedziałek 10 grudnia w Strefie Rozwoju Kobiety gościłyśmy kobietę wyjątkową. Dwukrotna Mistrzyni Polski w siatkówce halowej Kamila Frątczak podzieliła się z nami historią swojego sportowego życia.

W trakcie spotkania miałyśmy okazję podziwiać jej medale i nagrody oraz pooglądać zdjęcia z różnych zakątków świata, w których odbywały się zawody sportowe. Pytań do Kamili było wiele m.in. o dietę sportsmenki, treningi, koleżanki z drużyny oraz o trenera Niemczyka. Nie zabrakło też pytań o motywację, jakże ważną w sporcie.

Spotkanie było bardzo udane i sympatyczne, a sama Kamila zapowiedziała, że dołączy do spotkań w Strefie Rozwoju Kobiety już jako słuchaczka.

Asia

Podobne artykuły

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

03-09-2019
Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

03-06-2019
Tuliszków: Julita i Dominik wywalczyli brązowe...

Tuliszków: Julita i Dominik wywalczyli brązowe medale

17-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama