Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Mróz ścisnął, lodowisko już działa

Mróz ścisnął, lodowisko już działa
 

Osoby wyczekujące z wytęsknieniem uruchomienia lodowiska przy ul. Armii Krajowej mają powody do zadowolenia. Od wczoraj można już pojawić się na terenie OSiR-u, by założyć łyżwy i zażyć ruchu na świeżym powietrzu.

O powody braku czynnego lodowiska pytaliśmy w zeszłym tygodniu Krzysztofa Kolendę. Dyrektor turkowskiego OSiR-u mówił o tym, że mieszkańcy naszego miasta po prostu muszą liczyć na solidny mróz. Ten nadszedł, więc pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji dopełnili działań związanych z utworzeniem lodowiska. To rozpoczęło funkcjonowanie w dniu 21 stycznia. Można je odwiedzać od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 20:00 i w weekend, w godz. 12:00 - 19:00. Zwolennicy uprawiania sportu z samego rana powinni wziąć jednak pod uwagę to, że tafla może wymagać odśnieżenia, więc ślizgania może rozpocząć się z małym „poślizgiem”.

reklama

Koszt wynajmu łyżew to 2 zł za godzinę. Należy mieć przy sobie dokument tożsamości, który posłuży jako zastaw.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!. Długo...

2 paźd.
Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

1 paźd.
Będzie impreza! W sobotę uroczyste otwarcie...

Będzie impreza! W sobotę uroczyste otwarcie...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama