sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Mróz ścisnął, lodowisko już działa

Mróz ścisnął, lodowisko już działa
 

Osoby wyczekujące z wytęsknieniem uruchomienia lodowiska przy ul. Armii Krajowej mają powody do zadowolenia. Od wczoraj można już pojawić się na terenie OSiR-u, by założyć łyżwy i zażyć ruchu na świeżym powietrzu.

O powody braku czynnego lodowiska pytaliśmy w zeszłym tygodniu Krzysztofa Kolendę. Dyrektor turkowskiego OSiR-u mówił o tym, że mieszkańcy naszego miasta po prostu muszą liczyć na solidny mróz. Ten nadszedł, więc pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji dopełnili działań związanych z utworzeniem lodowiska. To rozpoczęło funkcjonowanie w dniu 21 stycznia. Można je odwiedzać od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 20:00 i w weekend, w godz. 12:00 - 19:00. Zwolennicy uprawiania sportu z samego rana powinni wziąć jednak pod uwagę to, że tafla może wymagać odśnieżenia, więc ślizgania może rozpocząć się z małym „poślizgiem”.

reklama

Koszt wynajmu łyżew to 2 zł za godzinę. Należy mieć przy sobie dokument tożsamości, który posłuży jako zastaw.

AW

Podobne artykuły

Wiele radości najmłodszych na sobotnim

Wiele radości najmłodszych na sobotnim "Pikniku...

6 wrz.
Udane Dni Turku i Gminy Turek 2021. Niedziela...

Udane Dni Turku i Gminy Turek 2021. Niedziela na...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama