wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Poznaj tajniki Kamishibai

Poznaj tajniki Kamishibai - Kamishibai Performer / wikipedia.org
Kamishibai Performer / wikipedia.org 

Japoński teatr obrazkowy – choć pojęcie to brzmi nieco enigmatycznie i egzotycznie, to warto bliżej się z nim zaznajomić. Chętni będą mogli to uczynić dzięki warsztatom, które w lutym odbędą się w Bibliotece Pedagogicznej w Turku.

Zajęcia przeprowadzone zostaną pod hasłem „Magiczna skrzynko otwórz się”. Warsztaty odbędą się w czwartek 7 lutego (w godzinach 12.00-15.00) w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej (ul. Piłsudskiego 1). Powinni wziąć w nich udział przede wszystkim nauczyciele, bibliotekarze oraz rodzice. Jak informują Organizatorzy przedsięwzięcia, Kamishibai to nic innego, jak teatr obrazkowy. Ta technika opowiadania - wywodząca się z Japonii - daje nieśmiałym okazję do pokonania wstydu, a opowiadającemu możliwość dowartościowania się. Dla rodziny stanowi alternatywę dla telewizji, każdemu daje chwilę magicznej podróży.

reklama

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 63 2784940.

Opracował:AW
Źródło: Biblioteka Pedagogiczna w Turku
 

Podobne artykuły

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

20 kw.
Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12 mrz.
List otwarty pedagogów z ZSR CKP do Zarządu...

List otwarty pedagogów z ZSR CKP do Zarządu Powiatu

11-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama