Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele pw. NSPJ w dniu 22 stycznia o godz. 8.00

wtorek 22 stycznia 2019

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Farmerski rock and roll w 21

Farmerski rock and roll w 21
 

W minioną niedzielę w najbardziej muzycznym lokalu naszego miasta zagrał zespół The Jet-Sons, który wypełnił turkowian pozytywnymi dźwiękami rock'n'rolla.

The Jet-Sons to trio farmerów z południa tworzące iście piekielną mieszankę dźwięków. Ich diabelsko energetyczna muzyka przesiąknięta jest rockabilly, country, bluegrass'em oraz najdzikszym punk rockiem. Długo staż zespołu przepełniony jest koncertami w Polsce i za granicą. Swymi występami zgubili już dusze z Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Włoch, Węgier, Rumunii Estonii, Ukrainy, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Serbii i oczywiście Polski.

reklama

Dowodem ich demoralizujących poczynań są dwie płyty: „Rockabilly Garage” oraz „Lost Recordings” - wydana w 2012 roku nakładem wydawnictwa White Trash Records. W 2013 na wiosnę planowane jest wydanie trzeciej pełnej płyty „Hellbound Stories”.

Foto: M. Derucki

Podobne artykuły

Koncert pełen świątecznej magii!

Koncert pełen świątecznej magii!

14-12-2018
Wideo:

Wideo: "Kuźnia Talentów" dostarczyła widowni...

24-11-2018
Poznaj muzyczną kulturę Turcji

Poznaj muzyczną kulturę Turcji

05-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama