piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

Farmerski rock and roll w 21

Farmerski rock and roll w 21
 

W minioną niedzielę w najbardziej muzycznym lokalu naszego miasta zagrał zespół The Jet-Sons, który wypełnił turkowian pozytywnymi dźwiękami rock'n'rolla.

The Jet-Sons to trio farmerów z południa tworzące iście piekielną mieszankę dźwięków. Ich diabelsko energetyczna muzyka przesiąknięta jest rockabilly, country, bluegrass'em oraz najdzikszym punk rockiem. Długo staż zespołu przepełniony jest koncertami w Polsce i za granicą. Swymi występami zgubili już dusze z Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Włoch, Węgier, Rumunii Estonii, Ukrainy, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Serbii i oczywiście Polski.

reklama

Dowodem ich demoralizujących poczynań są dwie płyty: „Rockabilly Garage” oraz „Lost Recordings” - wydana w 2012 roku nakładem wydawnictwa White Trash Records. W 2013 na wiosnę planowane jest wydanie trzeciej pełnej płyty „Hellbound Stories”.

Foto: M. Derucki

Podobne artykuły

Poznaj muzyczną kulturę Turcji

Poznaj muzyczną kulturę Turcji

5 list.
Wideo: Bracia Cugowscy i Big Band dali...

Wideo: Bracia Cugowscy i Big Band dali "Rockowego...

20 paźd.
Bracia Cugowscy zagrali z Big Bandem

Bracia Cugowscy zagrali z Big Bandem

19 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama