Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Spotkanie jak sesja terapeutyczna

Spotkanie jak sesja terapeutyczna
 

Między innymi o przeznaczeniu, miłości i różnicach między kobietami i mężczyznami opowiadała podczas spotkania, jakie miało miejsce w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku, Monika Sawicka. Autorka takich książek jak Serwantka czy Kruchość Porcelany pojawiła się w placówce z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Monika Sawicka to kobieta z krwi i gości, gadatliwa, z dużym poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Z innymi kobietami dogaduje się idealnie, trafia w ich serca kąśliwymi uwagami na temat mężczyzn, ale i pełnymi ciepła opowieściami o matczynej miłości. Podczas spotkania autorskiego, jakie miało miejsce w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, chętnie dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat różnic płci i konsekwencji, jakie z tego zjawiska wynikają. A to wszystko oczywiście, z typową dla siebie lekkością, żartobliwością i spontanicznością. obok tematów lekkich, łatwych i przyjemnych, nie bała się poruszać kwestii trudnych i kontrowersyjnych, chociażby takich jak przemoc w rodzinie.

reklama

Prawie dwugodzinne spotkanie było także świetną okazją do zapoznania się z twórczością pisarki. Choć czasu nie starczyło dla szczegółowego omówienia wszystkich napisanych przez Monikę Sawicką książek, osoby uczestniczące w wydarzeniu dowiedziały się, co dla artystki jest najważniejsze w pisaniu. Ci, którzy poczuli niedosyt w obcowaniu z pisarką, mogli zakupić jej książki i delektować się „światem według Sawickiej” w domowych pieleszach.

Monika Sawicka to autorka bestsellerów współczesnej literatury kobiecej. Na swoim koncie ma takie książki jak: „Kruchość porcelany”, „Demi sec”, „Mimo wszystko”, „Serwantka”, „Siedem kolorów tęczy”, „Kolejność uczuć”, „Gra wstępna” czy „Szeptem”. Jej prozę rekomenduje sam Janusz Leon Wiśniewski, a powieść "Serwantka" czytana była w odcinkach na antenie 12 rozgłośni radiowych w Polsce przez aktorkę Edytę Jungowską.

Podobne artykuły

Znęcali się nad rodziną i trafili do aresztu

Znęcali się nad rodziną i trafili do aresztu

15-11-2019
Strażacy dla wielkopolskiej wsi

Strażacy dla wielkopolskiej wsi

06-03-2019
Policja apeluje: W internecie nie jest się...

Policja apeluje: W internecie nie jest się anonimowym

21-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama