niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

16°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wyjątkowy Dzień Dziecka

Wyjątkowy Dzień Dziecka
 

Coraz większymi krokami zbliża się do nas wiosna, a wraz z nią czas imprez plenerowych w Powiecie Tureckim. Chcąc poczuć ich przedsmak zapraszamy najmłodszych mieszkańców powiatu do wspólnej zabawy w konkursie plastycznym na najlepszy znak graficzny tegorocznego „Święta Powiatu Tureckiego i Gminy Kawęczyn”.

Do udziału w konkursie Starostwo Powiatowe w Turku zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu tureckiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: tablet, MP4, MP3, które wręczymy w Dniu Dziecka, podczas "Święta Powiatu Tureckiego i Gminy Kawęczyn".

reklama

Prace w formacie A4 mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Przy ocenie komisja konkursowa będzie brać pod uwagę estetykę wykonania, ogólny wyraz artystyczny, pomysłowość, oryginalność, ale także samodzielność wykonania prac. Ważne również aby zaprojektowany znak graficzny nawiązywał do charakteru imprezy oraz naszego regionu.

Przypomnijmy, że "Święto Powiatu Tureckiego" jest coroczną imprezą o charakterze festynu sportowo-rekreacyjnego organizowaną przez Starostwo Powiatowe w Turku przy współpracy z Urzędami Gmin Powiatu Tureckiego. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca br. w Kawęczynie, przy współpracy z Urzędem Gminy w Kawęczynie.

Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, należy przesłać pocztą do Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Turku, ul. Kaliska 59 lub dostarczyć osobiście z dopiskiem: Konkurs Plastyczny na  znak graficzny  imprezy pn. "Święto Powiatu Tureckiego i Gminy Kawęczyn" do dnia 29 marca br.

reklama

Zobacz regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia.

Podobne artykuły

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011...

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011 roku....

11 czerw.
Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Władze miasta i powiatu oddały cześć...

Władze miasta i powiatu oddały cześć pomordowanym w...

13 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama