niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

16°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zgarnij bilet, zobacz Róże!

Zgarnij bilet, zobacz Róże! - Funpage Róż Europy (facebook.com) / autor: BlackBoxPhoto.pl
Funpage Róż Europy (facebook.com) / autor: BlackBoxPhoto.pl  

Już w sobotni wieczór w Turku wystąpi znany polski zespół punkowy – Róże Europy. Koncert grupy uświetni tegoroczną edycję Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS 2013.

Ta dobrze znana miłośnikom solidnego, gitarowego grania kapela powstała w Warszawie w 1983r. Weterani punkowej sceny mają na swoim koncie 10 płyt, a na owych albumach znalazły się takie przeboje, jak Jedwab, Mamy dla was kamienie, Kontestatorzy itd. Róże Europy - czyli Piotr Klatt  (vocal), Darek ''Bolo'' Osiński (bass), Karol Szolz (gitara), Bartek Wawrzyniak (git) oraz Irek Zaręba (drums) - pojawią się na scenie Miejskiego Domu Kultury w Turku w dniu 16 marca, o godz. 21:00. Bilety na to wydarzenie w cenie 25 zł można nabyć w MDK (dla uczestników 16. Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS 2013 - cena promocyjna).

reklama

Jak zwykle portal Turek.net.pl daje swym Czytelnikom szansę na wybranie się na koncert za darmo. Tym razem mamy dla Państwa dwie pojedyncze wejściówki. Bilety będzie można zdobyć odpowiadając na pytanie: W którym słynnym utworze grupy pojawiła się gościnnie Edyta Bartosiewicz?

Swoje wskazania należy wysyłać do dnia 14 marca (do godz. 12:00), wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie maila wpisując "RÓŻE". Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru biletu.

reklama

Koncert zespołu Róże Europy jest elementem tegorocznej edycji Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS 2013. Jego część konkursowa odbędzie się w dniach 15–17 marca. W pokazie konkursowym zobaczymy filmy zrealizowane przez studentów PWSFTViT w Łodzi. Z kolei w dniach 16 i 17 marca odbędą się warsztaty filmowe i scenopisarskie z Magdą Wleklik. Patronat nad Przeglądem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Merkury, tygodnik Echo Turku, Kino Polska oraz portal Turek.net.pl. Wstęp na wszystkie dni przeglądu jest bezpłatny.

AW
Fot. BlackBoxPhoto.pl 

Zgarnij bilet, zobacz Róże!

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

01-07-2019
Malanów: Zaśpiewali

Malanów: Zaśpiewali "Na wesołą nutę". Kasia, Maja,...

26-10-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama