niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

1% dla Turku: Wsparcie dla Zbyszka

1% dla Turku: Wsparcie dla Zbyszka - fot. archiwum prywatne
fot. archiwum prywatne 

Na łamach naszego portalu przedstawiamy Państwu różnorodne opcje przekazania 1% swojego podatku. Tym razem zachęcamy do wsparcia chorego mieszkańca gminy Dobra, borykającego się min. z powikłaniami po przeszczepie płuc.

Zdrowiu Pana Zbigniewa Ziętka zagroziło samoistne włóknienie płuc. Mężczyzna nie został jednak sam ze swoim problemem. Przykładowo w maju 2011 roku w Dobrej odbyła się charytatywna impreza, a jej celem było pozyskanie funduszy na zakup przenośnego koncentratora tlenu. W lipcu 2011 roku Pan Zbyszek przeszedł wymagany przeszczep płuc, lecz to nie zakończyło jego zdrowotnych kłopotów.

reklama

Przeszczep płuc przyniósł z sobą powikłania, które wymagają drogiego leczenia i rehabilitacji. Ta jest tym trudniejsza, iż miesiące poruszania się na wózku również odcisnęły piętno na stanie fizycznym Pana Zbyszka.

Przekazanie 1% swojego podatku uczyni łatwiejszym proces leczenia i rehabilitacji. Osobom zainteresowanym tą formą finansowego wsparcia przydadzą się poniższe dane:

KRS: 0000037904
Zbigniew Adam Ziętek 14522

AW

Podobne artykuły

Mieszkańcy Piętna wrócili z tarczą! Dni...

Mieszkańcy Piętna wrócili z tarczą! Dni Tuliszkowa z...

4 lip.
Mandat 2500 zł, 10 pkt i zatrzymane prawo...

Mandat 2500 zł, 10 pkt i zatrzymane prawo jazdy....

31 mrz.
Multitool - dlaczego każdy mężczyzna powinien...

Multitool - dlaczego każdy mężczyzna powinien go...

7 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama