środa 08 grudnia 2021

Delfiny, Marii, Wirginiusza

-3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wygrali bilety, zobaczą Róże na Klapsie

Wygrali bilety, zobaczą Róże na Klapsie - Funpage Róż Europy (facebook.com) / autor: BlackBoxPhoto.pl
Funpage Róż Europy (facebook.com) / autor: BlackBoxPhoto.pl 

Już w sobotni wieczór tegoroczną edycję Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS 2013 uświetni występ Róż Europy. Kto wybierze się na to wydarzenie za darmo?

Dwa pojedyncze bilety rozlosowaliśmy pośród tych Czytelników, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytanie: w którym słynnym utworze grupy pojawiła się gościnnie Edyta Bartosiewicz? Rzecz jasna chodziło o „Jedwab”, a z wejściówek cieszyć się mogą Katarzyna Walczak i Piotr Rzetecki.

reklama

Koncert zespołu Róże Europy jest elementem tegorocznej edycji Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych KLAPS 2013. Jego część konkursowa odbędzie się w dniach 15–17 marca. W pokazie konkursowym zobaczymy filmy zrealizowane przez studentów PWSFTViT w Łodzi. Z kolei w dniach 16 i 17 marca odbędą się warsztaty filmowe i scenopisarskie z Magdą Wleklik. Patronat nad Przeglądem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Merkury, tygodnik Echo Turku, Kino Polska oraz portal Turek.net.pl. Wstęp na wszystkie dni przeglądu jest bezpłatny.

AW
Fot. BlackBoxPhoto.pl 

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

01-07-2019
Malanów: Zaśpiewali

Malanów: Zaśpiewali "Na wesołą nutę". Kasia, Maja,...

26-10-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama