sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

VI sobota z darmowym fitnessem

VI sobota z darmowym fitnessem
 

Wszyscy miłośnicy ruchu i zdrowego stylu życia mieli okazję uczestniczyć w VI Maratonie Fitness organizowanym przez Fitness Planet w Turku.

W związku z tym, iż zima powoli odpuszcza, a słupki rtęci w termometrach powoli pną się ku górze, grupa miłośników wszelakich aktywności ruchowych zebrała się w minioną sobotę w siłowni Fitness Planet, aby powoli przygotować swoje ciała do wiosny.

reklama

Zarówno kobiety jak i mężczyźni, poza darmowym skorzystaniem z siłowni, mogli wziąć udział w licznych zajęciach ruchowych. I tak o godz. 10:00 pracowano nad zdrowiem swojego kręgosłupa, a od godz. 11:00 dbano o kondycję swoich ud i pośladków. Następnie odbyły się zajęcia ze Stepu i Aeroboksu, a o godzinie 14:00 innowacyjne ćwiczenia jedynie dla mężczyzn, czyli Men's Hour.

VI sobota z darmowym fitnessem

Podobne artykuły

Ćwiczenia strażaków we współpracy z...

Ćwiczenia strażaków we współpracy z Nadleśnictwem Turek

10 czerw.
Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama