środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Zostań mistrzem tkactwa

Zostań mistrzem tkactwa
 

Już po raz dziesiąty turkowskie muzeum organizuje daje amatorom tkactwa możliwość wypróbowania swoich sił w Ogólnopolskiego Konkursu Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej.

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera (dawniej Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku) już po raz dziesiąty jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej „Turek 2013”.

reklama

Uczestnikiem konkursu może być każdy twórca nieprofesjonalny bez względu na wiek. Wyjątek stanowią uczniowie, studenci i absolwenci szkół plastycznych o kierunku artystycznym. Każdy uczestnik może złożyć dowolną ilość prac pod warunkiem, że nie uczestniczyły one dotąd w żadnym innym konkursie.

Prace należy wykonać samodzielnie dowolną techniką tkacką. Organizator dopuszcza do udziału w konkursie prace wykonane inną techniką, jednakże oceniane one będą w kategorii „sztuka włókna”.

Tkaniny należy dostarczyć do Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera w terminie do dnia 20 października 2013 roku.

reklama

Kartę zgłoszenia oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony www.muzeum.turek.pl

Podobne artykuły

Kolejna odsłona wakacyjnego kina już za nami....

Kolejna odsłona wakacyjnego kina już za nami....

30 lip.
Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta...

Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta już...

21 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama