wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Bilety na Lipali czekają na Was!

Bilety na Lipali czekają na Was! - Foto: lipali.net
Foto: lipali.net 

W piątek 26 kwietnia Tomasz „Lipa” Lipnicki przybędzie wraz ze swoim zespołem do Miejskiego Domu Kultury w Turku. Także i tym razem dajemy naszym Czytelnikom szansę na zgarnięcie darmowych biletów na to wydarzenie.

Trzy pojedyncze wejściówki będzie można zdobyć odpowiadając na pytanie: Jak nazywa się najnowsza płyta Lipali? Swoje wskazania należy wysłać do dnia 21 kwietnia, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie maila wpisując „Lipali”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru biletu. O wynikach konkursu poinformujemy w poniedziałek 22 kwietnia.

reklama

Lipali jest polskim zespołem muzycznym, który został założony przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku. Stało się to po rozwiązaniu zespołu Illusion. Jak czytamy na stronie lipali.net, projekt okazał się ogromnym i pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy znali wcześniejsze dokonania Tomka. Muzyka transowa, z lekka psychodeliczna, momentami jazzująca nie jest bynajmniej tym, do czego przyzwyczaił swoich fanów lider rockowej legendy lat 90. W 2003 roku do Tomka dołączyli Adrian „Qlos” Kulik na basie i Łukasz „Luk” Jeleniewski na perkusji, dając tym samym Lipie pełne rockowe wsparcie.

Osobom, które nie chcą liczyć jedynie na łut szczęścia przypominamy, że bilety na koncert Lipali można nabyć w cenie 20/30 zł w MDK w Turku.

reklama

Opracował: AW/MD
Foto: lipali.net 

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną...

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą

21-05-2018
Czy słowo stanie się ciałem? Lub przynajmniej...

Czy słowo stanie się ciałem? Lub przynajmniej płytą?

14-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama