Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Sprawdź kto wygrał bilety na Lipali!

Sprawdź kto wygrał bilety na Lipali!
 

Już w piątek do Miejskiego Domu Kultury w Turku przybędzie wraz z zespołem Tomasz „Lipa” Lipnicki. Sprawdź kto wygrał zaproszenie na koncert byłego lidera Illusion.

Wśród osób, które wysłały poprawne odpowiedzi (która brzmiała "3850") wylosowaliśmy 3 szczęśliwców. A okazali się być nimi: Wojciech Maćczak, Paweł Sobczak oraz Piotr Rzetecki. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich uczestników zabawy zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

reklama

Lipali jest polskim zespołem muzycznym, który został założony przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku. Stało się to po rozwiązaniu zespołu Illusion. Jak czytamy na stronie lipali.net, projekt okazał się ogromnym i pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy znali wcześniejsze dokonania Tomka.

Muzyka transowa, z lekka psychodeliczna, momentami jazzująca nie jest bynajmniej tym, do czego przyzwyczaił swoich fanów lider rockowej legendy lat 90. W 2003 roku do Tomka dołączyli Adrian „Qlos” Kulik na basie i Łukasz „Luk” Jeleniewski na perkusji, dając tym samym Lipie pełne rockowe wsparcie.

Koncert zespołu Lipali odbędzie się już 26 kwietnia, o godzinie 19.00 na scenie turkowskiego MDK. Bilety na koncert do nabycia w cenie 20/30 zł w Miejskim Domu Kultury.

reklama

Foto: lipali.net
 

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

15-03-2018
Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne....

Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne. Wyjazd...

27-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama