środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

„Czwórka” najlepsza w Turku

„Czwórka” najlepsza w Turku
 

16 kwietnia 2013 r. odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Spośród trzech szkół podstawowych z terenu miasta Turku najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku.

Zespół wystąpił w składzie: Jakub Bartosik (4A), Kacper Krzyżostaniak (4A), Mateusz Gil (6A). Chłopcy zajęli kolejne II, III i IV miejsce w teście wiedzy z zakresu ruchu drogowego, natomiast po przeprowadzeniu sprawdzianu umiejętności poruszania się rowerem po torze przeszkód drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w klasyfikacji zespołowej. To sprawiło, że to właśnie „Czwórka” będzie reprezentowała Gminę Miejską Turek w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 kwietnia w Przykonie.

reklama

Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie czwórki już po raz drugi będą reprezentować Turek w eliminacjach powiatowych, również dwukrotnie reprezentowali powiat turecki w eliminacjach wojewódzkich Turnieju. W skład drużyny wchodzą dwaj uczniowie klas czwartych, co świadczy o bardzo wysokim poziomie wiedzy i umiejętności z zakresu wychowania komunikacyjnego oraz o dużym zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców w edukację komunikacyjną najmłodszych.

Opiekunami drużyny są nauczyciele wychowania komunikacyjnego: p. Małgorzata Kornacka i p. Zbigniew Zieliński.

„Czwórka” najlepsza w Turku

Podobne artykuły

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

31 sierp.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na...

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST...

17 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama