czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

„Czwórka” najlepsza w Turku

„Czwórka” najlepsza w Turku
 

16 kwietnia 2013 r. odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Spośród trzech szkół podstawowych z terenu miasta Turku najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku.

Zespół wystąpił w składzie: Jakub Bartosik (4A), Kacper Krzyżostaniak (4A), Mateusz Gil (6A). Chłopcy zajęli kolejne II, III i IV miejsce w teście wiedzy z zakresu ruchu drogowego, natomiast po przeprowadzeniu sprawdzianu umiejętności poruszania się rowerem po torze przeszkód drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w klasyfikacji zespołowej. To sprawiło, że to właśnie „Czwórka” będzie reprezentowała Gminę Miejską Turek w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 kwietnia w Przykonie.

reklama

Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie czwórki już po raz drugi będą reprezentować Turek w eliminacjach powiatowych, również dwukrotnie reprezentowali powiat turecki w eliminacjach wojewódzkich Turnieju. W skład drużyny wchodzą dwaj uczniowie klas czwartych, co świadczy o bardzo wysokim poziomie wiedzy i umiejętności z zakresu wychowania komunikacyjnego oraz o dużym zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców w edukację komunikacyjną najmłodszych.

Opiekunami drużyny są nauczyciele wychowania komunikacyjnego: p. Małgorzata Kornacka i p. Zbigniew Zieliński.

„Czwórka” najlepsza w Turku

Podobne artykuły

Już po remoncie. Delegacja samorządowców...

Już po remoncie. Delegacja samorządowców powiatowych...

21 wrz.
W Kaczkach za mundurem uczniowie pójdą sznurem....

W Kaczkach za mundurem uczniowie pójdą sznurem. W...

31 sierp.
Nowi nauczyciele mianowani w mieście i...

Nowi nauczyciele mianowani w mieście i powiecie....

27 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama