wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Tancerze z Przystani reprezentowali Turek

Tancerze z Przystani reprezentowali Turek
 

W sobotę 20 kwietnia grupa taneczna stowarzyszenia Przystań reprezentowała nasze miasto na wielkopolskim konkursie tanecznym w Kazimierzu Biskupim.

Ekipa w składzie Weronika Głodowska, Angelika Głodowska, Julia Kubś, Kryspin Nowak, Łukasz Mikołajczyk, Tobiasz Jałkiewicz, Bartosz Marchwicki zaprezentowała swój własny układ taneczny, który został przygotowany pod okiem instruktora Magdaleny Grabowskiej – Łyskawa.

reklama

- Byliśmy pierwszy raz na zawodach. Pojechaliśmy nie po to, aby walczyć o zwycięstwo, ale po to aby pokazać się z jak najlepszej strony. Dzięki uczestnictwu mogliśmy zobaczyć jak to robią inni i w ogóle mogliśmy przyjrzeć się wszystkiemu co się wiąże z tańcem - mówią członkowie grupy. - Nabieramy doświadczenia, poznajemy ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Młodzi ludzie rozmawiali także z jurorką Katarzyną Kizior, choreografem programu You Can Dance. Przesympatyczna i otwarta pani Kasia pochwaliła grupę za determinację i siłę, która biła od młodych ludzi. Wskazała także co trzeba poprawić i na co zwrócić uwagę. Dzięki uczestnictwu w zawodach młodzież nabrała większej ochoty do pracy i myśli o następnym wyjeździe na zawody.

Wszyscy, którzy są zainteresowani tańcem mogą dołączyć do grupy. Wystarczy przyjść w każdy czwartek do sali OSP w Turku lub zadzwonić na numer 602 396 399. Zajęcia taneczne odbywają się w ramach projektu „Akademia CoolTur” współfinansowanego przez Gminę Miejską Turek.

Podobne artykuły

Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w...

Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w dostawie...

16 mrz.
Dofinansowanie na retencję wód deszczowych w Turku

Dofinansowanie na retencję wód deszczowych w Turku

15 mrz.
Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama