wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Pierwszy marsz za nimi. Inauguracja akcji "Ruszamy Turek!"

Pierwszy marsz za nimi. Inauguracja akcji
 

Pomimo deszczowej pogody, w miniony weekend, grupa turkowian zainaugurowała cykl rajdów nordic walking. Niedzielny przemarsz to pierwsza z wielu zapowiadanych przez Lokalne Porozumienie Samorządowe imprez rekreacyjnych, organizowanych dla turkowian pod hasłem „Ruszamy Turek!”

Wraz z wiosenną aurą powraca chęć, by wyjść z domu i zadbać o własne zdrowie oraz dobre samopoczucie. Niedzielny wymarsz na leśne szlaki poprzedziło krótkie szkolenie z poprawnej techniki chodu z kijkami, którego podjął się instruktor Marcin Derucki. Turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu przebyli ok. 11 km. Kolejne spotkania będą odbywać w każdy weekend. Najbliższy rajd wyruszy w niedzielę, 19 maja, o godzinie 15:00. Uczestnicy mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanych instruktorów nordic walking.

reklama

Przemarsze mają na celu integrację turkowian poprzez wspólne uprawianie rekreacji ruchowej. Inicjatorzy akcji „Ruszamy Turek!”, zapowiadają również utworzenie sekcji dla fanów joggingu i turystyki rowerowej.

Pamiętaj - kolejny rajd odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 19 maja. Wymarsz rozpocznie się o godzinie 15:00 z parkingu leśnego na Zdrojkach Lewych. Obowiązuje strój sportowy. Przydatny będzie również własny plecak. Kije oraz ubezpieczenie we własnym zakresie. Więcej informacji pod nr tel. 787 77 74 72.

MD

Pierwszy marsz za nimi. Inauguracja akcji

Podobne artykuły

Stowarzyszenie Kopernik Plus rozpoczęło...

Stowarzyszenie Kopernik Plus rozpoczęło Europejski...

24-09-2019
Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking...

Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking na...

23-06-2019
Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

13-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama