Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Co z „Dniami Malanowa”?

Co z „Dniami Malanowa”? - Kadr z ubiegłorocznych Dni Malanowa
Kadr z ubiegłorocznych Dni Malanowa 

Przez ostatnich 10 lat mieszkańcy nie tylko powiatu tureckiego, ale także ościennych samorządów bawili się w maju na kolejnych „Dniach Malanowa”. W tym roku o tejże imprezie póki co wiadomo niewiele, a tysiące ludzi zadaje sobie pytanie, czy znów przyjdzie im uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu?

Logika wskazuje, iż w Malanowie „Dni...” muszą się odbyć. Najprawdopodobniej rozwiązaniem zagadki opóźnienia jest data organizacji innego wydarzenia w gminie, a mianowicie Dożynek Powiatowych. To rolnicze święto co roku odbywa się w innej gminie, a tym razem przyszła kolej na Malanów. Wszystko wskazuje na to, że może dojść do „kumulacji” tych jakże radosnych wydarzeń. W takim przypadku ten podwójny event odbyłby się najprawdopodobniej na przełomie sierpnia i września.

reklama

Choć przypuszczenia w kwestii daty nie są jeszcze niczym 100% pewnym, to wśród mieszkańców Malanowa i okolic już od jakiegoś czasu krążą plotki, dotyczące gwiazd, jakie miałyby się pojawić tejże gminie. Są one trudne do zweryfikowania, gdyż nie od dziś wiadomo, że nawet wizja przyjazdu bardzo atrakcyjnego zespołu czy wokalisty w przypadku „Dni Malanowa” nie może zostać uznana za nieprawdopodobną wersję wydarzeń. Pokazało to przecież minione 10 lat.

Nazwy jakich grup muzycznych królują na „plotkarskiej liście życzeń”? Wiele osób mówi o przyjeździe aż trzech popularnych zespołów, m.in. słynnego Lombardu. W tym przypadku jest to chyba więcej niż pewne, gdyż potwierdzenie tych rewelacji znajdziemy na oficjalnej stronie zespołu. Czy znaczy to, że i inne pogłoski mają szansę się ziścić?

Bez dwóch zdań byłaby to niemała sensacja. Nie da się ukryć, że wiele osób wieszczy nie tylko przyjazd Lombardu, ale też niesamowicie popularnej obecnie grupy Enej i legendy nurtu disco-polo czyli zespołu Bayer Full. Na tym nie koniec, gdyż „ptaszki ćwierkają” o przybyciu do gminy z dębem w herbie Kabaretu pod Wyrwigroszem!

Póki co większość tych rewelacji pozostaje jedynie domysłami, gdyż żadnych oficjalnych komunikatów w tejże kwestii nie przedstawiły władze gminy Malanów. Nasi Czytelnicy mogą być jednak pewni, że gdy pojawią się stosowne potwierdzenia, dowiedzą się o tym niezwłocznie z portalu Turek.net.pl.

reklama

AW

Podobne artykuły

Wyśmienita zabawa, dobre humory i goście....

Wyśmienita zabawa, dobre humory i goście....

22 wrz.
Marszałek z wizytą w Turku

Marszałek z wizytą w Turku

15-08-2018
Wiwat Maj, Trzeci Maj, wiwat Konstytucja!

Wiwat Maj, Trzeci Maj, wiwat Konstytucja!

03-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama