niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Czas na plażówkę

Czas na plażówkę
 

Miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego zapraszamy do udziału w III Turnieju Wolności Piłki Siatkowej Plażowej w Turku.

Mecze odbędą się w sobotę 8 czerwca na boiskach OSiR przy ul. Armii Krajowej w Turku od godz. 10.00. Dwuosobową drużynę można zgłosić przesyłając kartę zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres mosturek@op.pl bądź przekazując do biura Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Turku (Al. J. Piłsudskiego 5) do 6 czerwca czy też w dniu zawodów od godz. 9.00.

reklama

Turniej ma charakter otwarty, mogą startować wszyscy chętni, którzy podpiszą kartę uczestnictwa oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do gry. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych  o zdolności do udziału w turnieju.

Starostwo Powiatowe w Turku i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku jako organizatorzy zapewniają wspaniałą sportową zabawę z nagrodami, medalami i dyplomami.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.
Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama