sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Czwórka ma logo

Czwórka ma logo
 

Rozstrzygnięto konkurs na logo Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku. Zwyciężył projekt poznańsko-turkowskiej agencji reklamowej. Nowy logotyp będzie uzupełnieniem funkcjonującego od kilku miesięcy nowego hasła szkoły: „Czwórka – nowoczesna edukacja”.

Zdanie, jakie organizatorzy konkursu postawili przez uczestnikami było ambitne: zawrzeć w znaku graficznym najważniejszą cechę „Czwórki”, czyli wieloaspektową nowoczesność. Bo „Czwórka” to nie tylko nowatorskie programy zajęć, najbardziej kompletna baza sportowa w mieście czy nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych, ale przede wszystkim zespół otwartych na nowoczesność nauczycieli, którzy nie wahają się wprowadzać innowacyjnych rozwiązań w pracy z dziećmi.

reklama

Mimo że szkoła nie przewidziała nagród dla zwycięzców, na konkurs napłynęły zarówno projekty amatorskie, jak i zgłoszone przez profesjonalnych grafików i artystów. Kilka było tak ciekawych, że o wyborze najlepszego musiało zdecydować głosowanie. Ostatecznie, jury złożone z dyrekcji i pracowników szkoły zdecydowało, że logiem „Czwórki” zostanie projekt autorstwa Mateusza Chęclewskiego z firmy HESNA.

Logo będzie używane jako oficjalny symbol szkoły i umieszczane na szkolnych gadżetach, dokumentach, w korespondencji, na nowej szkolnej stronie www i oczywiście we wszelkich folderach, ulotkach i reklamach.

Wybór logo kończy pierwszy etap budowy nowego wizerunku placówki, który do tej pory nie nadążał za dynamicznymi zmianami w szkole.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

"Czwórka" w pierwszej dziesiątce elitarnego konkursu...

04-12-2020
Wszyscy kochamy pluszowe misie - Światowy Dzień...

Wszyscy kochamy pluszowe misie - Światowy Dzień...

25-11-2020
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w "Czwórce"

21-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama