niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Jest akt oskarżenia ws. tatusia-brutala

Jest akt oskarżenia ws. tatusia-brutala - Źródło: sxc.hu / Shuné Pottier
Źródło: sxc.hu / Shuné Pottier 

W kwietniu tego roku nie tylko powiat turecki, ale wręcz całą Polskę zbulwersował czyn pewnego 21-letniego mieszkańca gminy Tuliszków. Sprawa Kamila G., który podniósł rękę na swe 9-miesięczne dziecko, ma swój ciąg dalszy.

Wszystko wskazuje na to, że krewkiego mężczyznę dosięgnie każąca ręka sprawiedliwości. Stosowny krok w tym kierunku został poczyniony w dniu 12 lipca, kiedy to do sądu trafił akt oskarżenia, skierowany przeciw Kamilowi G. Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie - Marek Kasprzak, na wyrodnym tatusiu obecnie ciąży zarzut narażenia dziecka na ciężki uszczerbek na zdrowiu. Za taki czyn można otrzymać nawet do 5 lat więzienia.

reklama

Gwoli przypomnienia - do bulwersującego zdarzenia doszło w dniu 25 kwietnia. Wtedy to na Oddziale Dziecięcym ZOZ Turek przebywał z powodu zapalenia płuc pewien 9-miesieczny chłopiec. Wraz z dzieckiem w szpitalu znajdował się jego ojciec, ale jego obecność trudno nazwać mianem jakiejkolwiek opieki. 21-latek w pewnym momencie kilkakrotnie uderzył dziecko dłonią w twarz, rzucił także nim o łóżeczko. Szybko o zachowaniu mieszkańca Wielopola zostali powiadomieni policjanci, którzy umieścili tatusia-brutala w areszcie.

AW

Podobne artykuły

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

17 sierp.
Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i...

Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i...

28-08-2019
Pożar w Wielopolu. Poparzonego mężczyznę zabrał...

Pożar w Wielopolu. Poparzonego mężczyznę zabrał...

19-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama