Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Przetargowa porażka PGKiM! Nie zajmą się zielenią

Przetargowa porażka PGKiM! Nie zajmą się zielenią
 

Od dłuższego już czasu kwestia funkcjonowania PGKiM budzi emocje turkowian, którzy chętnie poruszają tę sprawę w komentarzach na łamach naszego portalu. Tymczasem spółka zanotowała kolejną „wtopę”.

Jeszcze do niedawna trwało postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie usługi w zakresie przetargu nieograniczonego pn.: „Wykonywanie w latach 2013-2016 usługi polegającej na utrzymaniu zieleni w obrębie pasów drogowych ulic miejskich wraz z omiataniem ciągów pieszych usytuowanych w obrębie pasów drogowych ulic miejskich.” Znamy już jego rezultaty.

reklama

Jak czytamy na łamach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Turku, jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez PPHU „ALEKS” Sławomir Walczykowski z Turku, opiewająca na kwotę 648 834,64 zł. Oferta ta zyskała ocenę w wysokości 400 punktów. Jak wiadomo, kryterium oceny ofert w 100% była ich cena.

W przetargowym boju polegli tacy oferenci, jak: Pracownia Architektury Krajobrazu ZIELONA PRZESTRZEŃ Krzysztof Nowicki z Turku (oferta oceniona na 378,44 pkt.) oraz Lider Konsorcjum – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z .o.o. z Turku, Uczestnik konsorcjum – „KERRIA” Piórkowski, Gebler Sp. j. z Koła (uzyskana ocena to 269,42 pkt.)

AW
Źródło: bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę...

Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę na...

14 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama