poniedziałek 17 maja 2021

Brunony, Sławomira, Wery

8°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Kaczyński przyjedzie do Turku

Kaczyński przyjedzie do Turku - Kaczyński podczas wizyty w Turku w styczniu 2010 r.
Kaczyński podczas wizyty w Turku w styczniu 2010 r.  

Już niedługo, bo na 14 września, wizytę do Turku zapowiedział Jarosław Kaczyński. To nie pierwsza wizyta prezesa Prawa i Sprawiedliwości w naszym mieście. Tym razem Kaczyński do Turku przyjedzie z krucjatą przeciwko rządom Platformy Obywatelskiej.

W wywiadzie do wydanej przez Prawo i Sprawiedliwość gazety „Jaka Polska” Kaczyński mówi, że od zawsze najbardziej cenił sobie bezpośredni kontakt z Polakami – To okazja do pokazania naszych pomysłów bez żadnych zakłamań czy przeinaczeń medialnych. Przekonuję, że jesteśmy realną alternatywą dla złych rządów, że w dobrze pojętym interesie milionów Polaków leży głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość – czytamy słowa Kaczyńskiego na pierwszej stronie „Jaka Polska”.

reklama

Prezes PiS zapowiedział, że w tym roku ma zamiar odwiedzić wszystkie 380 powiatów, bezpośrednio rozmawiając z mieszkańcami i przedstawicielami władz lokalnych. W swoich wystąpieniach piętnuje m.in. „pustynnienie” Polski powiatowej oraz rozbijanie jedności narodu.

Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim zaplanowane jest na 14 września br., w murach Miejskiego Domu Kultury w Turku. Prezes rozpocznie swoje wystąpienie o godzinie 19:00, choć, jak informuje Filip Nowakowski, pełnomocnik Forum Młodych PiS na nasz powiat, godzina ta może nieznacznie ulec zmianie.

md

Podobne artykuły

Sukces środowego poboru krwi w MDK. Uhonorowano...

Sukces środowego poboru krwi w MDK. Uhonorowano...

13 maj.
Wideo: Politycy PiS zaapelowali do opozycji o...

Wideo: Politycy PiS zaapelowali do opozycji o...

1 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama