niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Kobiety-słaba płeć? Rusza kurs samoobrony "Bezpieczna Kobieta"

Kobiety-słaba płeć? Rusza kurs samoobrony
 

O kobietach mówi się, że są słabą płcią. Czy faktycznie musi tak być? Pojawia się coraz więcej inicjatyw mających na celu uświadamianie kobiet na temat tego, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia i jak nie dać się skrzywdzić. Jest to bezcenna wiedza, która może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie, ratując zdrowie lub nawet życie.

Turkowski Klub Karate, Komenda Powiatowa Policji w Turku oraz Burmistrz Miasta Turku zapraszają na organizowany przez siebie kurs samoobrony dla pań pod hasłem „Bezpieczna Kobieta”. Uczestniczki dowiedzą się, jak bronić się przed napastnikami, gdzie najlepiej szukać pomocy i jak szybko zareagować, gdy liczy się czas.

reklama

Podczas szkolenia przeprowadzony zostanie kurs udzielania pierwszej pomocy, podczas którego swoją wiedzą podzielą się ratownicy medyczni. Panie spotkają się także z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Na pewno warto skorzystać z okazji i pogłębić swoją wiedzę na temat technik samoobrony. Zapisywać można się do 25 września dzwoniąc pod nr tel. 504 227 573 i 63 289 61 42. Kurs jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie!

M.A.

Podobne artykuły

Staranował płot na ul. Gorzelnianej. Przyczyną...

Staranował płot na ul. Gorzelnianej. Przyczyną...

16 wrz.
Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła...

Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła dłoń...

10 wrz.
Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za...

Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za przekroczenie...

4 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama