czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Kobieto - ukończ kurs i bądź bezpieczna

Kobieto - ukończ kurs i bądź bezpieczna
 

Przedstawicielki „płci pięknej” niekoniecznie można określać mianem „słabej płci”, a już na pewno tego typu nazewnictwo nijak się będzie miało do możliwości pań, które ukończą specjalny kurs samoobrony. Do wzięcia udziału w tego typu bezpłatnych zajęciach zachęcają turkowscy policjanci, strażacy i karatecy.

Już w październiku w Turku ruszy kolejna edycja kursu samoobrony „Bądź Bezpieczna”. Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Powiatowa Policji oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Turku, a zajęcia odbywać się będą w sali Karate Kyokushin przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

reklama

Osoby zainteresowane skorzystaniem z zasobów umiejętności i wiedzy mundurowych, trenerów samoobrony i lekarzy powinny zapisać się na kurs, dzwoniąc pod numery tel.: 63 289 82 09 i 63 289 82 39. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, a pierwsze spotkanie (organizacyjne) będzie miało miejsce w Komendzie Powiatowej Policji w dniu 24 października, o godz. 18:30.

AW
Źródło: KPP w Turku

Kobieto - ukończ kurs i bądź bezpieczna

Podobne artykuły

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w...

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

15 wrz.
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Turek....

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Turek. Wybrano...

15 wrz.
Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach...

Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach 100-lecia...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama