sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turek miastem w klimacie śmietniska?

Turek miastem w klimacie śmietniska?
 

Nie pierwszy raz do redakcji docierają sygnały, że odbiór śmieci na nowych zasadach jednak nie działa w naszym mieście tak, jak się tego spodziewano. Mieszkańcy ze złością podają kolejny przypadek kosza na śmieci, o którym PGKiM najwyraźniej zapomniał.

Na rogu ulic Kaliskiej i Szerokiej od środy stoi kosz pełen śmieci. Mimo interwencji właściciela posesji w PGKiM oraz Urzędzie Miasta śmieci nie zabrano. Mężczyzna usłyszał jednak pytanie, czy nie wie, dlaczego kosz nie jest opróżniany. Sytuacja ta trwa już od lipca, powtarzając się w każdą środę - dzień wywozu odpadów.

reklama

Właściciele tej oraz innych posesji mają powody do niezadowolenia. Wszak muszą się dopraszać o wykonanie usługi, za którą płacą. Ten kosz jeszcze w sobotę stał pełen. Czy zostanie opróżniony dopiero w następną środę? Dzień przecież będzie się zgadzał. Dzięki takim sytuacjom, a jest ich niestety wciąż wiele, Turek powoli staje się miastem, które naprawdę ma klimat. Klimat śmietniska.

M.A. 

Podobne artykuły

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę...

Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę na...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama