środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wesprzyj Przystań i daj szansę dzieciakom!/Przyjdź na aukcję!

Wesprzyj Przystań i daj szansę dzieciakom!/Przyjdź na aukcję!
 

Każdy mieszkaniec miasta doskonale zna Stowarzyszenie Przystań, nie tylko dzięki Festivalowi SCABB, który promuje nasze miasto, ale także przez szereg działań na rzecz dzieci i młodzieży. Są to bezpłatne warsztaty taneczne, teatralne, beatboxowe, zajęcia wyrównawcze z matematyki, języków obcych i wiele innych.

Stowarzyszenie Przystań niedługo będzie obchodzić swoje 10, jubileuszowe urodziny. Przez minioną dekadę zrobiło wiele na rzecz lokalnej kultury i sztuki, dając naszej młodzieży możliwość rozwijania swoich pasji pod okiem najlepszych instruktorów. Nie ma wątpliwości co do tego, że nigdzie indziej w naszym mieście nie otrzymałyby takiej szansy.

reklama

Jest jednak coś, co może rzucić cień na dalsze funkcjonowanie „Przystani” - od pewnego czasu stowarzyszenie boryka się z problemem, jakim jest konieczność przeprowadzenia remontu w jego nowej siedzibie przy ul. Browarnej. Część prac już wykonano, nadal jednak potrzebne są środki na modernizację budynku, tak by jak najlepiej mógł on służyć młodzieży. Priorytetem jest scena, która posłużyć ma wszystkim uczestnikom warsztatów.

O tym, że warto wspomagać Przystań mogliśmy przekonać się chociażby podczas spektaklu będącego zwieńczeniem tegorocznej edycji Festivalu SCABB. Uczestnicy warsztatów zaprezentowali naprawdę wysoki poziom, czym zdobyli spore uznanie widzów. Należy więc zrobić wszystko, by dalej mogły doskonalić się w tym, co kochają robić.

Wszystkie osoby chcące wspomóc Stowarzyszenie Przystań zapraszamy na spektakl „Pasja jest życiem, życie jest pasją”, połączony z aukcją charytatywną na rzecz stowarzyszenia. Podczas aukcji będzie można nabyć wiele pięknych przedmiotów: obrazy, rzeźby, wyroby artystyczne, a także pyszne ciasto do kawy.

reklama

Impreza odbędzie się już 5 października o godz. 17.00 w sali OSP przy ul. 3 Maja. Wstęp jest oczywiście wolny, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

M.A.

Wesprzyj Przystań i daj szansę dzieciakom!/Przyjdź na aukcję!

Podobne artykuły

Spragnieni dobrej zabawy? Komicy zapraszają na...

Spragnieni dobrej zabawy? Komicy zapraszają na...

z wczoraj
Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.
Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani....

2 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama