poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Wpadnij na urodzinki Kubusia Puchatka!

Wpadnij na urodzinki Kubusia Puchatka!
 

W najbliższy poniedziałek, po raz kolejny najmłodsi turkowianie wezmą udział w niezwykłej imprezie, której gospodarzami będą postaci znane z kart książek Alana Milne i filmów wytwórni Walta Disneya. W dniu 14 października w klubie Tęczą „Przystań” odbędą się urodziny Kubusia Puchatka.

Powód świętowania jest dość jasny – właśnie 14 października 1921 roku ukazała się drukiem pierwsza książka z sympatycznym misiem w roli głównej. Organizatorzy przedsięwzięcia, które rozpocznie się o godz. 16.00 w klubie Tęcza (ul. Spółdzielców 4) zapraszają na nie serdecznie wszystkie dzieci. Będą one mogły w czasie imprezy sprawdzić się w rozmaitych konkursach oraz wziąć udział w grach i zabawach, a na milusińskich czekać będą bajkowe postaci czyli lubiani i popularni: Kubuś Puchatek, Tygrysek i Prosiaczek.

reklama

Jako że tego typu uroczystość nie może obyć się bez tortu, także i w tym przypadku wśród dzieci podzielony zostanie okazały wypiek. Najmłodsi będą mogli także ubarwić malunkami swoje twarze oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z samym bajkowym solenizantem.

Urodziny Kubusia Puchatka organizowane są z myślą o młodych mieszkańcach „grodu tura” praktycznie od początku istnienia „Przystani”. Inicjatywa zrodziła się swego czasu z pomysłu Anety Pęczak. Impreza dofinansowana jest przez Gminę Miejską Turek w ramach projektu "Przystań chroni dzieci i młodzież".

AW

Podobne artykuły

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21 lip.
1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

31 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama