środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cysterna przewoziła 11 tys. litrów oleju i benzyny. Wpadła w poślizg

Cysterna przewoziła 11 tys. litrów oleju i benzyny. Wpadła w poślizg - foto: Szymon Wiatrowski
foto: Szymon Wiatrowski 

Fatalne warunki atmosferyczne, które są zmorą pieszych i kierowców, stały się przyczyną zdarzenia drogowego, które miało miejsce 20 stycznia w miejscowości Chocim. Ciągnik siodłowy Scania, na którym umieszczona była cysterna, wpadł w poślizg, na skutek czego znalazł się w rowie.

W cysternie przewożone były benzyna i olej napędowy  łącznej ilości 11 tys. litrów. Zgłoszenie zostało przyjęte o godz. 18.42, na miejscu pojawiły się dwie jednostki PSP Turek, jedna z OSP Kowale Pańskie i jedna z OSP Kawęczyn. Strażakom udało się ustabilizować cysternę, w której na szczęście nie doszło do rozszczelnień i wycieków.

reklama

Miejsce zdarzenia zostało oświetlone i uprzątnięte. Cała akcja trwała ok. 8 godzin. Właściciel ciągnika podstawił cysternę zastępczą i za pomocą własnego sprzętu przepompował olej i benzynę. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Źródło: PSP Turek

Foto: Szymon Wiatrowski, PSP Turek

ma

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
foto: Szymon Wiatrowski2
foto: Szymon Wiatrowski3
foto: Szymon Wiatrowski4
foto: Szymon Wiatrowski5
foto: PSP Turek6
foto: PSP Turek7
foto: PSP Turek8

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama