wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Gaz znika nocami

Gaz znika nocami - foto: sxc.hu / Graham Briggs
foto: sxc.hu / Graham Briggs 

W ostatnim czasie łatwymi celami dla złodziei okazały się rozmieszczone w różnych miejscowościach naszego powiatu stojaki z butlami z gazem. W krótkim czasie doszło do aż czterech tego rodzaju przestępstw.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do jednego z włamań doszło w nocy z 6 na 7 lutego w Dobrej. Nieznany sprawca dobrał się do stojaka z butlami, umieszczonego przy tamtejszym GS-ie. Zniknęło z niego 11 sztuk butli o wartości 1 500 zł. Tej samej nocy ktoś ukradł 6 butli (2 pełne i 4 puste) w Gąsinie. Tym razem straty oszacowano na 600 zł. Kilka dni wcześniej do podobnych kradzieży doszło w Żeronicach i w miejscowości Dryja. W pierwszym przypadku przepadło 5 butli o wartości ok. 700 zł, w drugim ktoś uporał się z kłódką zabezpieczającą stojak i zabrał 4 butle, których wartość to ok. 620 zł.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.
Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i...

Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i domów...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama