wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Ukradli paliwo, ale porzucili auto

Ukradli paliwo, ale porzucili auto - foto: sxc.hu / Kiril Havezov
foto: sxc.hu / Kiril Havezov  

W ubiegłym tygodniu na kradzież benzyny porwało się trzech mieszkańców Zduńskiej Woli. Czynność ta skończyła się dla panów utratą samochodu marki Skoda.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w gminie Kawęczyn. Sprawcy przyjechali na jedną z tamtejszych stacji paliw samochodem osobowym marki Skoda, wyposażonym w skradzione wcześniej tablice rejestracyjne. Złodzieje – nim uciekli z miejsca kradzieży – wlali do baku i przygotowanego zbiornika 84 litry benzyny, działając na szkodę właściciela stacji, będącego mieszkańcem Kowali Pańskich. Kradzież rzecz jasna została szybko zauważona, a uciekająca trójka ostatecznie porzuciła auto w miejscowości Leśnictwo.

reklama

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ucieczki złodziejom nie ułatwił pościg podjęty przez ojca jednego z pracowników stacji, który prywatnym autem ruszył za złodziejami.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.
Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i...

Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i domów...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama