wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Tuliszkowscy policjanci dorwali złodziei

Tuliszkowscy policjanci dorwali złodziei
 

Amatorzy cudzej własności zawzięli się na pewnego mieszkańca Dzierzbina (pow. kaliski), który posiadał działkę i nieruchomości w Smaszewie (gm. Tuliszków). Dwaj panowie podkradali jego mienie, ale młodych złodziejaszków złapała już Policja.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do jednego ze zdarzeń doszło pomiędzy 30 września a 6 października. W tym przedziale czasu ktoś wdarł się do stodoły, znajdującej się na wspomnianej posesji, po czym skradł stamtąd cztery zawory, kilkanaście kątowników, płaskowników i teowników, a także drut kolczasty. Rzeczy te – o wartości ok. 780 zł – sprzedano w punkcie skupu w Gadowie. Jak ustalili tuliszkowscy stróże prawa, wcześniej na tej samej posesji grasował jeszcze ktoś. Tenże złodziej 24 września dostał się do domu należącego do wspomnianego już 64-letniego mieszkańca Dzierzbina, skąd ukradł czterożyłowy kabel. Mienie sprzedał w Tuliszkowie.

reklama

Dwóch złodziei nie trzeba było daleko szukać. Okazali się nimi 18-latek z Tuliszkowa i 20-latek ze Smaszewa.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019
Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom...

Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom Policję

09-08-2019
Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

10-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama