sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Ukradł słodycze, napoje i pieniądze

Ukradł słodycze, napoje i pieniądze
 

Gdy większość z nas odwiedzała groby bliskich, ktoś wykorzystał czas pierwszego weekendu listopada, by „zabawić się” w złodzieja w jednym z turkowskich zakładów pracy. Nie był to zbyt spektakularny skok, gdyż chodzi o „włam” do automatu ze słodyczami i napojami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w okresie od 31 października do 3 listopada. W tym czasie ktoś nieco się obłowił, grasując na terenie zakładu pracy przy ul. Jedwabniczej. Złodziej odgiął blachę obudowy ustawionego tam automatu, podważył zamek, po czym uporał się z automatycznym panelem urządzenia. Z automatu skradziono pieniądze i produkty spożywcze o wartości ok. 670 zł. Taką stratę poniosła firma z Turkowic, będąca właścicielem automatu.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom...

Widziałeś, rozpoznajesz złodzieja? Powiadom Policję

09-08-2019
Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

Sklepowy złodziej w rękach turkowskich policjantów

10-06-2019
Pijany złodziej kasy fiskalnej zatrzymany

Pijany złodziej kasy fiskalnej zatrzymany

06-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama