wtorek 01 grudnia 2020

Blanki, Edmunda, Eligiusza

reklama

Oberwany palec, uszkodzone ucho i zniszczona "beemka"

Oberwany palec, uszkodzone ucho i zniszczona
foto: www.turek.policja.gov.pl / KPP w Turku 

W dniu 26 grudnia do groźnego wypadku doszło w Nowym Świecie. Dwóch jego uczestników – pijany kierowca i jego kolega – trafili do szpitala.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w II dzień świąt, około godz. 8:30. Wtedy to samochodem osobowym marki BMW 523 przez Nowy Świat przejeżdżał 22-latek zamieszkały w gminie Tuliszków.  Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w efekcie czego stracił panowanie nad pojazdem. „Beemka” wylądowała w rowie i tam przewróciła się na bok.

reklama

W wyniku zdarzenia bardziej ucierpiał - również 22-letni - pasażer pojazdu, który doznał oberwania ucha i palca dłoni. Jego obrażeniami zajęto się w konińskim szpitalu. Ranny mógł podziękować za taki stan rzeczy kierowcy, który był solidnie „znieczulony”, gdyż miał w sobie prawie 2 promile alkoholu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

06-11-2019
Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25-09-2019
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama