piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Pijany wpadł pod audi

Pijany wpadł pod audi - foto: freeimages.com / Thomas D Mørkeberg
foto: freeimages.com / Thomas D Mørkeberg 

Kiepsko międzyświąteczny weekend wspominać będzie pewien mieszkaniec Turku. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, zatoczył się na jezdnię i ucierpiał w wyniku „bliskiego spotkania” z samochodem.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 27 grudnia. W sobotę około godz. 20:30 policjanci odebrali telefon od pewnego mężczyzny, który zadzwonił, by powiadomić funkcjonariuszy o tym, iż jego żona potrąciła pieszego. Potrącenie miało miejsce na ul. Żeromskiego. Tam właśnie pieszy ów wtargnął pod koła samochodu marki Audi A3.  Wezwani funkcjonariusze ustalili, że 40-letni mieszkaniec Turku będący pod wpływem alkoholu zatoczył się i wpadł pod nadjeżdżające auto.

reklama

Pijany pechowiec trafił ze stłuczeniami głowy do SP ZOZ w Turku, z kolei tomografię głowy wykonano mu już w konińskim szpitalu. Delikwent nie był nawet w stanie poddać się badaniu stanu trzeźwości, więc trzeba było mu pobrać krew, by stwierdzić, ile dokładnie miał w sobie alkoholu. Kierująca samochodem był w odróżnieniu od pieszego trzeźwa.

AW
Źródło: KPP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów....

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów. Odpowie...

10 wrz.
Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama