piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Okradli nocą OSP Żdżary. Zniknął drogi agregat, przepadło paliwo

Okradli nocą OSP Żdżary. Zniknął drogi agregat, przepadło paliwo - źródło; OSP Żdżary
źródło; OSP Żdżary 

Strażacy chronią nas i nasz dobytek. Niestety, dla złodziej nie ma to większego znaczenia. Minionej nocy przestępcy wdarli się do strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żdżarach.

Jak informują druhowie, w nocy z 17 na 18 lutego nieznani sprawcy włamali się do garażu OSP Żdżary, skąd skradli 70 litrów paliwa z samochodu bojowego MAN, po czym  przeszli do pomieszczenia gospodarczego. Stamtąd zabrano agregat prądotwórczy GEKO 2801 wart 3 600 zł. Jak wskazują strażacy, strata jest tym większa, że został on zakupiony ledwie 2 miesiące temu, za pieniądze z nagrody otrzymanej za zdobycie Mistrzostwa Polski MDP.

reklama

–  Jest to dla nas ogromna strata, ponieważ my jako Straż musieliśmy na to pracować kilka lat, a ktoś zabiera nam sprzęt potrzebny do akcji ratowniczych. Mamy nadzieję, że uda się złapać sprawców – mówią druhowie.

AW 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

17 wrz.
Okradł stację w Tuliszkowie. Sprawca włamania...

Okradł stację w Tuliszkowie. Sprawca włamania...

21 sierp.
Po pijanemu ukradł autobus. Brak wyobraźni czy...

Po pijanemu ukradł autobus. Brak wyobraźni czy głupota?

17 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama