piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Jechał Ursusem, choć miał 2,8 promila

Jechał Ursusem, choć miał 2,8 promila - foto: freeimages.com / Kriss Szkurlatowski
foto: freeimages.com / Kriss Szkurlatowski  

Nie wszyscy mieszkańcy naszego powiatu respektują to, że rolnikowi nie wolno jeździć ciągnikiem pod wpływem alkoholu. O tym, że skutkuje to przykrym spotkaniem z policjantami, przekonał się mieszkaniec gminy Brudzew, na którym ciążył już zakaz kierowania jakimikolwiek pojazdami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 14 marca. Wieczorem za kierownicę ciągnika rolniczego marki Ursus wsiadł 35-letni mieszkaniec Chrząblic. Traktorzysta miał jednak pecha, gdyż styl jego jazdy nie umknął uwadze innych uczestników ruchu. Ktoś wykazał się obywatelską postawą i zadzwonił na Komendę, by poinformować mundurowych, że trasą Brudzew – Marulew porusza się najprawdopodobniej pijany traktorzysta. Tak oto o godz. 21:20 rolnikowi przyszło spotkać się z mundurowymi. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że przyłapany wydmuchał solidny wynik 1,4 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje 2,8 promila.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

02-10-2017
Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany...

Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany obornikiem...

28-02-2017
Pijany od rana wsiadł na Ursusa

Pijany od rana wsiadł na Ursusa

26-08-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama