piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia - Foto:
Foto: "OSP Chylin" na Facebook.com 

To nie był spokojny weekend w gminie Władysławów. Wypadek w Międzylesiu, potrącenie w Beznazwie, a na domiar złego w niedzielny wieczór w Piorunowie miało miejsce zderzenie auta osobowego i ciągnika z przyczepą.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia w dniu 1 października doszło o godz. 19:20. Wtedy to trasą wiodącą przez Piorunów przejeżdżała kierująca autem marki Hyundai i40. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta rozpoczęła manewr wyprzedzania dwóch pojazdów. Wyprzedziła jadący przed nią samochód, ale później uderzyła w drugi z pojazdów – traktor z przyczepą.

reklama

Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym z przyczepą. Działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jedna osoba wymagała hospitalizacji. Działania trwały ok 1,5 godziny .Na miejscu działaliśmy razem z JRG Turek oraz OSP Kuny - wspominają wydarzenia niedzielnego wieczoru strażacy OSP Chylin.

Kobieta trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

AW
Źródło: KPP w Turku
Foto: "OSP Chylin" na Facebook.com

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego...

Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego pies...

26 mrz.
Kuny: Groźny wypadek na A2. Pięć osób...

Kuny: Groźny wypadek na A2. Pięć osób poszkodowanych

09-03-2017
Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany...

Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany obornikiem...

28-02-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama