czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wideo: Rozbili auta przy kapliczce w Grąbkowie

Wideo: Rozbili auta przy kapliczce w Grąbkowie
 

Źle rozpoczął się kolejny weekend na lokalnych trasach. W piątkowy wieczór do groźnego zdarzenia drogowego doszło w Grabkowie (gm. Malanów), gdzie zderzyły się z sobą dwa samochody osobowe.

Służby mundurowe musiały interweniować w Grąbkowie po godz. 20:00. Zderzenie nastąpiło w miejscu, gdzie przecinają się dwie przebiegające przez Grąbków drogi, z których każda prowadzi do odcinka trasy wojewódzkiej W-470 Malanów-Turek. Na skrzyżowaniu zderzyły się osoby kierujące Volkswagenem Passatem i Peugeotem 306. Pierwsze z aut ze zniszczonym przodem pozostało na jezdni, drugie z uszkodzonym prawym bokiem nadwozia minęło kapliczkę i przebiło się przez ogrodzenie pobliskiej posesji.

reklama

Z niepotwierdzonych informacji świadków wynika, że do szpitala w Turku zabrana została dwójka dzieci, które były pasażerami jednego z aut.

AW
Wideo: MS

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w...

Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w szpitalu

z dzisiaj
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11 sierp.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama