wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Na Kaliskiej rzucali butelkami w auto

Na Kaliskiej rzucali butelkami w auto - foto: freeimages.com / Jesse Therrien
foto: freeimages.com / Jesse Therrien 

W niedzielę w ręce policjantów wpadli dwaj miejscowi chuligani z Turku. Panowie uszkodzili cudzy samochód. Straty oszacowano na 3 000 zł.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło wieczorem 22 listopada. Wtedy to pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu szukało dwóch nietrzeźwych 28-latków. Wandale obrzucili więc butelkami samochód osobowy marki Seat Ibiza, należący do mieszkańca Cisewa, co poskutkowało zniszczeniem karoserii. Chuligani zostali zatrzymani o godz. 18:55 i trafili na Komendę.

reklama

Warto dodać, że jeden z delikwentów zwiedził wnętrza budynku przy ul. Legionów Polskich całkiem niedawno. 28-latek został zatrzymany w dniu 19 listopada, około godz. 18:00, gdyż kierował groźby karalne do ekspedientki jednego z lokalnych sklepów. Mężczyzna miał wówczas w sobie około 3 promile alkoholu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

20 kw.
Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

12-06-2019
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama