Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Miał być seks, a była przemoc. Rozboje zamiast łóżkowych figli

Miał być seks, a była przemoc. Rozboje zamiast łóżkowych figli - foto: freeimages.com / Shonna Clark
foto: freeimages.com / Shonna Clark 

W Turku pojęcie „bezpieczny seks” nabrało zupełnie nowego znaczenia. Okazało się bowiem, że umawianie się z kobietą poznaną w internecie stało się bardzo nierozważnym zajęciem. Przekonali się o tym panowie, którzy mieli w ten sposób styczność z trójką osób, która dokonywała rozbojów na poszukiwaczach erotycznych uniesień.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, w ubiegłym tygodniu stróże prawa zatrzymali na podstawie prowadzonych czynności i poczynionych ustaleń młodą mieszkankę Turku i jej dwóch kolegów. Osoby te działy jako niewielka zorganizowana grupa przestępcza, realizując pewien schemat działania. Trio usłyszało kilkanaście zarzutów, dotyczących dokonywania kradzieży, rozbojów i wymuszeń rozbójniczych.

reklama

Tyle o sprawie mówi KPP w Turku. Jak dochodzić miało do owych rozbojów? Jak podaje „Echo Turku”, ofiary wabione były anonsem erotycznym, umieszczanym na jednym z lokalnych portali. W dalszej kolejności mężczyźni umawiali się z kobietą na spotkanie. Tam jednak zamiast seksu przeżywali spotkanie z dwoma mężczyznami, którym trzeba było oddać pieniądze. Jeśli „klient” był oporny, konieczne było zastosowanie mocniejszych środków perswazji.

Dwaj zatrzymani panowie na wniosek Prokuratury trafili do aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Kobietę objęto dozorem policyjnym. Sprawa jest rozwojowa.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

16 mrz.
Chciał kupić, podmienił kluczyk i ukradł BMW

Chciał kupić, podmienił kluczyk i ukradł BMW

17 lt.
Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój...

Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój zatrzymanych....

14-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama