piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Głuchów: Jałówka wpadła do gnojowicy

Głuchów: Jałówka wpadła do gnojowicy
 

Najczęściej strażacy interweniują w przypadku pożarów i wypadków samochodowych, ale nie jest to regułą. W poniedziałek mundurowi musieli ratować z opresji jałówkę.

Do zdarzenia doszło w dniu 11 stycznia, przed godziną 15:00. Wtedy to bardzo niespokojnie zrobiło się w jednym z gospodarstw w Głuchowie (gm. Kawęczyn).  Okazało się bowiem, że jedna z jałówek wpadła do zbiornika z gnojowicą. Na miejscu zjawili się strażacy PSP Turek i OSP Głuchów. Jako że zbiornik szamba nie jest miejscem, w którym można bezpiecznie przebywać, mundurowi musieli założyć nie tylko odpowiednią odzież, ale i zaopatrzyć się w aparaty umożliwiające oddychanie. Ostatecznie dzięki szybkiej reakcji gospodarzy oraz strażaków zwierzę przeżyło.

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nietrzeźwy rolnik w Zetorze złapany

Nietrzeźwy rolnik w Zetorze złapany

29-02-2016
Byk zabił rolnika

Byk zabił rolnika

04-11-2015
Natalia: Rozrzutnik wciągnął rolnika. 64-latek...

Natalia: Rozrzutnik wciągnął rolnika. 64-latek nie żyje

19-10-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama