wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji
 

Dzisiaj na drodze krajowej K-72 prowadzone były wzmożone działania kontrolne. Miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach w okresie ferii zimowych. Akcje prowadzili policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego KPP Turek i KMP Konin.

20 stycznia 2016 roku, na granicy powiatów tureckiego i konińskiego przeprowadzono wzmożone działania kontrolne. Głównym ich celem było zwiększenie stanu bezpieczeństwa na drogach w okresie ferii zimowych. Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Turku i Komendy Miejskiej Policji w Koninie skupili swoją uwagę na bezpieczeństwie przewożenia dzieci i młodzieży do miejsc zimowego wypoczynku. Prowadzili pomiary prędkości oraz sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Kontrolowali także stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia bagażu jak również to czy wszyscy uczestnicy ruchu mają zapięte pasy bezpieczeństwa.

reklama

Prowadzone działania poprzez zdecydowaną reakcję na wszelkie naruszenia przepisów drogowych wpłyną znacząco na bezpieczne dotarcie do miejsc zimowego wypoczynku oraz na powroty.

Źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Powiatowe obchody Święta Policji. Były...

Powiatowe obchody Święta Policji. Były odznaczenia,...

29 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama