czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Kotwasice: Oplem staranowała płot [aktualizacja]

Kotwasice: Oplem staranowała płot [aktualizacja]
 

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie w Kotwasicach. Zdarzenie było nie do końca drogowe, gdyż rozpędzone auto przebiło się przez ogrodzenie i zatrzymało się na prywatnej posesji. Turkowianka jadąca Oplem była trzeźwa, a wypadek spowodowało najprawdopodobniej "załapanie" pobocza. 

Sytuacja nastąpiła około godz. 13:20. Miejscem zdarzenia była droga wiodąca z Kotwasic do Żdżenic. Jest to prosty odcinek drogi, przy którym praktycznie nie ma budynków mieszkalnych. Właśnie tamtędy przejeżdżała kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Opel Astra kombi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca autem turkowianka podczas wymijania innego pojazdu zjechała na pobocze, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem. Opel z impetem wpadł w ogrodzenie, niszcząc elementy murowane, jak i przęsła płotu.

reklama

Samochodem podróżowała cała rodzina - kierująca, jej mąż, szwagier i 3-letnie dziecko. Poszkodowanym pomocy udzielili i miejsce zabezpieczyli strażacy, policjanci i Pogotowie Ratunkowe. Panowie po przebyciu badań opuścili SP ZOZ w Turku, w szpitalu pozostała za to kierująca. Dziecko przewieziono do szpitala w Koninie, gdzie poddano je obserwacji. 

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Śmiertelny wypadek w Laskach.  Nie żyje...

Śmiertelny wypadek w Laskach. Nie żyje 24-letni...

24 lip.
Wypadek motocykla pod Grzymiszewem. Pasażerka...

Wypadek motocykla pod Grzymiszewem. Pasażerka...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama