wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

4°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci zatrzymali pasera

Policjanci zatrzymali pasera
 

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku ustalili i zatrzymali pasera u którego znaleziono elementy pojazdu marki Citroen skradzionego w kwietniu 2016 roku na terenie powiatu tureckiego. 

W wyniku działań poza procesowych policjanci ustalili że skradziony pojazd marki Citroen wartości ok. 25 tys. zł może znajdować się na posesji znajdującej się w powiecie sieradzkim. W trakcie przeszukania posesji policjanci znaleźli elementy samochodu skradzionego w kwietniu 2016r. na terenie naszego powiatu. Samochód został już zdekompletowany, a części  zostały przygotowane do sprzedaży. W trakcie przeszukania ujawniono elementy innych pojazdów  z usuniętymi polami numerowymi. Wszystkie części zostały zabezpieczone, a obecnie trwają czynności które ustalą ich pochodzenie. Zatrzymanemu paserowi grozi kara 5 lat pozbawienia wolności  za popełnienie tego czynu. 

reklama

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

22 list.
Okradli strażaków! Bezczelna kradzież w...

Okradli strażaków! Bezczelna kradzież w Gadowskich...

16 list.
Kradzieże w turkowskich dyskontach. Mężczyzna...

Kradzieże w turkowskich dyskontach. Mężczyzna ze...

9 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama