sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Brudzew: Policjanci mają podejrzanego o śmiertelne potrącenie 62-latka

Brudzew: Policjanci mają podejrzanego o śmiertelne potrącenie 62-latka
 

Mieszkańców powiatu zbulwersowała szokująca sprawa śmiertelnego potrącenia pieszego w okolicach Brudzewa. Sprawca uciekł, ale być może nie na długo. Intensywne działania stróżów prawa poskutkowały wytypowaniem podejrzanego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że ową nieznaną osobą, która brała udział w wypadku drogowym i oddaliła się z miejsca zdarzenia, był ktoś kierujący samochodem marki Opel Astra II (model produkowany w latach 1998-2009), prawdopodobnie koloru srebrnego. Policja prosiła o kontakt osoby, mogące mieć wiedzę na temat śmierci 62-latka, a sprawa szybko wywołała wielkie poruszenie w skali powiatu. Na portalu Facebook prośbę o przekazanie informacji udostępniło ok. 200 osób, a doniesienia medialne na portalu Turek.net.pl na temat wypadku były czytane 29 000 razy.

reklama

W tym momencie ani Komenda Powiatowa Policji w Turku, ani Prokuratura, nie udzielają szerszych informacji, z uwagi na dobro śledztwa. Faktem jest, że policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili już, kim jest kierowca, będący najprawdopodobniej sprawcą śmiertelnego wypadku. Ustalono także samochód, który w ocenie policjantów prawdopodobnie ma związek ze śmiertelnym potrąceniem. Sprawa jest intensywnie badana.

Gwoli przypomnienia - do wypadku doszło w czwartek 20 października we wczesnych godzinach porannych w Brudzewie, na ul. Goleszczyzna wiodącej do miejscowości Tarnowa. Ciało zabitego 62-letniego mężczyzny znaleziono na środku jezdni, kilkadziesiąt metrów od roweru, który prawdopodobnie prowadził.

AW, GO

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Brudzew: Policjanci mają podejrzanego o śmiertelne potrącenie 62-latka

Podobne artykuły

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

27 lip.
Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje...

Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek....

31-12-2019
Wideo: Tragiczny finał pożaru na ul. Browarnej....

Wideo: Tragiczny finał pożaru na ul. Browarnej. W...

19-12-2019
reklama
reklama
reklama