środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Odprawa roczna w KPP w Turku

Odprawa roczna w KPP w Turku
 

Wczoraj  w Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa służbowa kierownictwa turkowskiej komendy z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotrem Mąką. W odprawie uczestniczyli przedstawiciele samorządów i prokuratury. Na odprawie podsumowano wyniki pracy osiągnięte przez turkowskich policjantów w 2016 roku.

W dniu 19 stycznia br. w sali konferencyjnej turkowskiej komendy odbyła się odprawa roczna. Podsumowano na niej wyniki osiągnięte przez policjantów w 2016 roku oraz dokonano oceny stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu tureckiego.

reklama

W odprawie wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka oraz kierownictwo  Komendy Powiatowej Policji w Turku w osobach Komendanta Powiatowego mł. insp. Michała Grzelaka  i I Zastępcy kom. Romana Pankowskiego. W odprawie uczestniczyli policjanci kadry kierownicze turkowskiej komendy, policjanci i pracownicy cywilni. Samorządy i instytucje reprezentował Pan Romuald Antosik - Burmistrz Miasta Turku, Pan Dariusz Kałużny - Wicestarosta Powiatu Tureckiego,  p.f. Z-cy Prokuratora Rejonowego - prok. Janusz Szelewski.

Odprawę rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak, który przywitał zaproszonych gości i przy wykorzystaniu pokazu multimedialnego przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę. Komendant dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. oraz określił zamierzenia i cele do realizacji, jakie stoją przed jednostką w 2017 roku.

W dalszej części wystąpienia Komendant odniósł się do współpracy z samorządami i prokuraturą. Słowa podziękowania skierował na ręce Starosty i Burmistrza za przekazywaną pomoc i finansowe wsparcie turkowskiej policji w realizacji przedsięwzięć.

Następnie  głos zabrali zaproszeni goście. Wszyscy podziękowali za rzeczową i owocną współpracę Komendy Powiatowej Policji w Turku z samorządami terytorialnymi i prokuraturą. W swoich wystąpieniach podkreślili że jednostka jest sprawnie kierowana, co niewątpliwie przekłada się na osiąganie tak wysokich wyników.

reklama

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury, także I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka. pozytywnie ocenił pracę jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2017 roku na terenie garnizony wielkopolskiego.

Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Wideo: Policyjny dron krążył nad Galewem....

Wideo: Policyjny dron krążył nad Galewem....

22 wrz.
Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.
Punkty karne zostaną z nami przez dwa lata. Od...

Punkty karne zostaną z nami przez dwa lata. Od...

19 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama